•  

Чеський уряд видав елітні автівки полтавським стажерам НДКЦ при ГУНП

1760
Чеський уряд видав елітні автівки полтавським стажерам НДКЦ при ГУНП

У той час, як по всій країні працівники Нацполіції переслідують автівки з іноземними номерами й «кошмарять» водіїв, стажери науково-дослідного криміналістичного центру при ГУ НП в Полтавській області пересуваються на Volkswagen Passat із чеськими номерами.

Стажери підпрацьовують візниками в нечистоплотних слідчих  

Питання до Міністра МВС Арсена Авакова, яким чином відбувалася закупівля автівок для правоохоронців із Чехії? Наразі ЗМІ відомо тільки про закупівлю позашляховиків Mitsubishi Outlander майже на 1 млрд грн із переплатою по угоді близько 258 млн грн.

Нагадаємо, у грудні 2016 року Нацполіція уклала з фірмою угоду про постачання 635 гібридних японських джипів. У той же день сторони уклали додаткову угоду, знизивши загальну вартість контракту на 1,00 млн грн – до 958,44 млн грн. В цьому документі було зазначено, що вартість одного автомобіля складе 1,51 млн грн, або $57,80 тис за курсом НБУ на день укладення угоди, пишуть «Українські Новини». Після цього екс-заступник директора «Укргазвидобування» Олексій Тамразов продемонстрував документ про замовлення в Німеччині Mitsubishi Outlander PHEV для приватних цілей. Вартість його авто з доставкою в Україну і сплатою мит та податків складає $43 тис – на $15 тис дешевше таких же автомобілів для поліції. Таким чином загальна переплата по угоді могла скласти близько 258 млн грн. Саме таку суму міністр МВС Аваков фактично відмив при закупівлі Mitsubishi.

Коментарі