•  

Чи буде готовий парк «Скорботної матері» до скорботної дати?

631

Трохи більше ніж через 3 тижні ми будемо вшановувати пам'ять загиблих при аварії на ЧАЕС, але горезвісний парк «Скорботної Матері» та Алея пам’яті все ще не приведені до благопристойного вигляду. Хто і як повинен цим займатись?

Вчора на прохання Миколи Дибіна, голови об’єднання «Фонд інвалідів Чорнобиля», до парку все ж таки приїхав заступник голови обласної ради Володимир Микійчук.

Жахливий стан парку та алеї, що були закладені для відзначення гіркої дати Чорнобильської катастрофи, пояснюється роботами з реконструкції колектору стічних вод, котре було розпочате ще в минулому році.

Микола Дибін зазначив, що учасники ліквідації аварії на ЧАЕС через край стурбовані станом Алеї пам’яті, адже часу до дати відзначання тієї страшної трагедій майже не залишилось.

Які ж результати поїздки Микійчука?

Було прийнято рішення звернутися до міського голови Полтави Олександра Мамая з рекомендацією прискорити відновлення паркової зони та Алеї пам’яті і забезпечити належний вигляд навколишньої території.

Що з цього вийде – побачимо, але чомусь, є думки, що до цих рекомендації ніхто не дослухається.

Окрім рекомендацій, ухвалили рішення провести акцію по впорядкуванню території парку «Скорботної матері» та висадити дерева… Прийняти участь в акції, як виявилось, повинні виконавчі апарату обласної ради та члени чорнобильських громадських організацій.

Є лише одне питання. Чому цим повинні займатись саме останні? І чому саме в останні дні…

Коментарі

  • Допа (06 квітня 2014, 11:41)

    Наверное, Вилла Крокодила хотела расширить свои границы и стать Республикой :)