•  

Чи допоможе губернатор Полтавщини зберегти «Полтавський комбінат хлібопродуктів»?

2500
Чи допоможе губернатор Полтавщини зберегти «Полтавський комбінат хлібопродуктів»?

Отже, чим скінчилась спроба захоплення «Полтавського комбінату хлібопродуктів», про яку ми повідомляли раніше.

Минулого понеділка, 11 липня, о 8 годині ранку на підприємство мав би завітати «новий» генеральний директор, але чи то через особисті причини, чи через гостре невдоволення працівників комбінату – він не з’явився.

З самого ранку колектив зібрався для обговорення ситуації. Побоюючись, що під правлінням «нового» керманича підприємство стане збитковим і буде розірване чи розпродане, люди звернулись по допомогу до Президента України на урядову гарячу лінію та у безліч інших інстанцій і громадських організацій. У свою чергу, Останній Бастіон допоміг представникам комбінату потрапити на особисту зустріч з губернатором Полтавської області Віктором Бугайчуком. Окрім цього, головному інженеру підприємства колектив висловив свою недовіру, у зв'язку з недавніми подіями.

Зустріч з Віктором Бугайчуком відбулась того ж дня вже об 11.30. Вислухавши побоювання людей та ознайомившись з ситуацією в якій зараз знаходиться комбінат, Віктор Бугайчук пообіцяв, що найближчим часом навідається на підприємство, що б побачити все власними очима і доповісти вищим інстанціям, про ситуацію в якій опинився сьогоднішній генеральний директор Микола Іванович Кочерга.

Хотілося б зазначити, що Віктор Бугайчук намагався пояснити, що в даній ситуації, такий термін як «рейдерське захоплення» вживати недоречно, адже змінюється лише генеральний директор, а не власник підприємства. Але звернемо увагу, що у разі, якщо «новий» генеральний директор і справді приходить на цю посаду з однією метою: довести до банкрутства і «роздеребанити» комбінат, то нічим іншим як «рейдерським захопленням» це бути не може. Можливо, сьогодні все і виглядає, як проста зміна керівництва, але якщо ми почнемо чекати поки цей процес можна буде офіційно визнати «рейдерським захопленням», то тоді вже бідкуватись буде пізно.

Останній Бастіон продовжить тримати дану ситуацію на ретельному контролі. Чекайте на нові публікації на нашому сайті: www.bastion.tv

Схоже

Працівникам «Полтавського комбінату хлібопродуктів» представили нового генерального директора

Коментарі