•  

​Чи допоможе ще одна програма врятувати малий та середній бізнес на Полтавщині?

350
​Чи допоможе ще одна програма врятувати малий та середній бізнес на Полтавщині?

На Полтавщині створять робочу групу з розробки проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Полтавській області на 2015-2017 роки. Про це говорили сьогодні у Полтавській ОДА на нараді під головуванням начальника управління  розвитку підприємництва та економічних реформ Романа Голубенка.

-  Комплексна програма розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки закінчується цього року, – зазначив він, звертаючись до присутніх. -    Вона була спрямована  на розвиток малого бізнесу з одночасним розвитком інфраструктури та створення умов для галузей реального сектору та сфери послуг. Протягом дії цієї програми вже розпочато діяльність бізнес-центру та бізнес-інкубатору на базі ВУЗів, запроваджено функціонування баз даних державного та комунального майна, (в тому числі і база даних вільних земельних ділянок та об’єктів, що приватизуються) та продовжено практику фінансової підтримки інвестиційних проектів суб’єктів малого бізнесу.

 За словами Романа Голубенка, майбутня програма має стати логічним продовженням нинішньої в частині забезпечення єдиних підходів до формування та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.  Має бути забезпечено фінансову підтримку бізнес-проектів, що реалізуються в реальному секторі економіки та у сфері послуг. Також потрібно налагодити функціонування узгодженої системи інформаційної підтримки, системи навчання та підвищення кваліфікації підприємців,.

До складу робочої групи з розробки проекту Програми включать представників галузевих управлінь і департаментів, що відповідають за розвиток окремих галузей економіки та впливають на стан підприємницької активності в цих сферах, представників ВУЗів, що активно застосовують нові підходи в навчанні підприємців та осіб, які виявили бажання започаткувати власну справу. Також увійдуть до складу представники об’єднань підприємців та громадських організацій, діяльність яких направлена на розвиток підприємництва.

Питання лише в тому,  чи допоможе ще одна програма врятувати малий та середній бізнес на Полтавщині?

 

Коментарі