•  

Чи допоможуть гаражі «кудись» пробитися Матковському?

7430
Чи допоможуть гаражі «кудись» пробитися Матковському?

Цими днями полтавських журналістів скликали на прес-конференцію в редакції газети «Зоря Полтавщини» колишнього міського голови Андрія Матковського. Після цього різні місцеві видання запістрявіли заголовками на кшталт «Андрій Матковський продав гараж, аби допомогти армії». Що ж це за така дивина?

Як було заявлено на прес-конференції, в якій взяв участь і Сергій Полухін, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату, фонд Андрія Матковського «Полтавська родина» підписав договір про співпрацю з Полтавським об’єднаним міськвійськкоматом. Тим самим було започатковано новий проект — «Підтримай наших!». Перший внесок у 107 тисяч гривень зробив сам екс-мер. Він запевняє, що навіть продав… власний гараж, аби зробити даний внесок. І таку ініціативу можна було б лише вітати, аби не кілька «але»…

По-перше, «гаражне» рішення дивним чином співпало з початком передвиборної компанії, що вже дозволяє засумніватися у безкорисливості колишнього очільника. Утім на цей закид він знайшов просту як двері відповідь: мовляв, це співпало випадково і в даному випадку він виступає лише як голова фонду, а не як політик. Ну, що ж, залишимо це, як кажуть, на совісті «не політика». Утім прямої відповіді на запитання журналістів «Чи балотуватиметься він до Верховної Ради?» Матковський так і не дав. А лише натякнув: мовляв, досить обирати політиків, які нічого не роблять, а лише говорять.

Але ситуація з продажем гаража, могла б бути сенсацією лише для тих, хто з нею не зовсім обізнаний. Полтавці ж добре знають, що за роки керування Полтавою Матковський «прибрав до рук» немало об’єктів нерухомості. Вочевидь, з цією метою було навіть створене перше в Україні приватне бюро технічної інвентаризації, яке й очолила довірена людина – колишній заступник міського голови-керуючий справами Володимир Корчака. Це, як кажуть, навіює на роздуми… Тож, коли б гаражем пожертвував якийсь пересічний Іваненко чи Петренко, то можна було б говорити про сенсацію, для Матковського ж одним гаражем більше, одним менше…

У зв’язку з цим чомусь пригадався епізод з однойменного фільму «Гараж», де головуючий емоційно вигукнув: «Щедрий ви, наш!».

І все-таки є в цій ситуації і певний позитив. Може й справді подібний приклад вплине і на інших колишніх і нинішніх можновладців, які теж почнуть щось жертвувати на потреби нашого війська. Але навіщо для цього прикидатися таким бідаком, який змушений навіть власний гараж продавати? А то таке враження, ніби віддають останнє.

Отже, в піар-кампанії на Полтавщині з’явилася перша ставка – гараж! Хто більше? Робіть свої ставки, панове кандидати!

Петро ГЕРАСИМЧУК.   

Коментарі