•  

ЧИ МАЄ КОРОНУ «ВОР у ЗАКОНІ»?

14520
ЧИ  МАЄ  КОРОНУ «ВОР у  ЗАКОНІ»?

Деякий час тому «Останній Бастіон» дав публічну обіцянку спостерігати за корупційними та кримінальними «подвигами» корупціонера №1 серед полтавських рятувальників, поки що полковника Олега Горбенка.

Але вчорашній коментар «поважного» високо посадовця на інтернет-ресурсі ОРД за посиланням : (http://ord-ua.com/2014/10/22/dsns-na-choli-z-bochkovskim-i-k/?page=205&lpage=1#c1063507) наступного змісту:

ч

ГОРБЕНКО – ДОНЕ:Я не знаю кто ты но ты делаешь большую ошибку. Завянь или я за себя точнее своего папу не ручаюсь. У нас денег достаточно заткнуть любого! Не испытывай судьбу и наше терпение!м’яко кажучи збентежив, згадалися 90-ті роки, коли в Україні правив не закон, а такі собі «вори у законі», витворяли що заманеться, були й рекетири у погонах, ми їх всіх пам’ятаємо.

Невже це все повертається в Україну після двох Майданів?

Виконуюче своє статутне завдання, «Останній Бастіон» продовжує громадську війну з корупціонерами та злочинцями, отже розпочинає цикл публікацій про безмежні доходи та видатки корупціонера №1 серед полтавських рятувальників, поки що полковника Олега Горбенка. Маємо впевненість, що наша громадянська позиція принесе користь та значно прискорить незакінчене ще службове розслідування по фактам зловживань службовим становищем та сприянню крадіжці державного майна родиною корупціонера.

Отже, в 2014 році корупціонер Олег Миколайович Горбенко, перебуваючи на державній службі та займаючи керівну посаду в державній установі, не маючи відповідних задекларованих доходів придбав за 2000000 гривень приватний житловий будинок в с.Гожули Полтавського району по вулиці Кірова, 50-а, та оформив його на свою дружину Горбенко Олену Миколаївну, яка доречі, теж не має відповідних задекларованих доходів. Полтавці, які не мають змоги без службового автотранспорту добратися до помешкання Горбенка та на власні очі побачити маєток, можуть оглянути царський чертог, який доречі, нещодавно, напевне з переляку, обладнано 21 охоронною відеокамерою (цікаво, за які кошти?, вартість однієї 900 долларів США, загалом близько 20000 долларів, або трохи меньше 500 тисяч гривень)  

Нагадаємо нещодавно опубліковану інформацію, що наприкінці 2013 року той же Олег Горбенко придбав за майже міліон гривень елітний автомобільVolkswagenTouareg, не маючи відповідних задекларованих доходів. Авто також оформлено на дружину, яка, згідно декларації також не має відповідних задекларованих доходів та ледь на помаду минулого сезону заробляє.

Для того, щоб не бути голослівним, представляємо до уваги загалу декларацію про доходи та видатки державного посадовця за 2014 рік, яка опублікована до уваги загалу на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій України за посиланням: http://www.mns.gov.ua/ content/checking.html під номером 285 за 13 травня 2015 року. Отже, знайомтеся:

   

Скажіть, шановні полтавці, де ви бачите дохід у ТРИ МІЛІОНИ ГРИВЕНЬ, з якого сплачений податок, щоб здійснити такі витрати? Де поділися очі Яна Стрелюка, який ще й досі обіймає посаду прокурора Полтавської області та повинен тими очима спостерігати за такими "ділками"? Чому він не звертає уваги на те, що дружина посадовця весь час працює у фірмах, що засновані родиною Горбенків та прямо підконтрольні йому по службі? Де наші спеціальні служби УБОЗ, СБУ, ДДСБЕЗ, Держфінмониторінг, антикорупціонний комітет, податкова міліція? 

ДЕ ВИ, АГОВ? 

До речі, до відома спеціальних служб та Міністра юстиції України, дружина Олега Миколайовича Горбенка – Олена Миколаївна Горбенко отримала подарунок в четвертому кварталі 2014 року в сумі 538 тисяч 594 гривні від одного з підприємств батьків-засновників, а оформляла цю аферу приватний нотаріус Гофман Елла Леонідівна, яка напевне для уникнення сплати податку оформила як подарунок від особи першого ступеню рідства, вказавши податковий код дарунку 113, замість коду 114 – дарунки інших осіб, при цьому щоб не інформувати Держфінмониторінг роздробила суми дарунку менше 400 тисяч, а саме на 395 тисяч 855 гривень та друга сума 142 тисячі 739 гривень. Провівши таку аферу на замовлення Горбенків, нотаріус вилучила цю операцію з уточненого податкового звіту. Тобто, не було такого юридичного дійства з її боку, а гроші корупційного родини легалізовано.

  Далі буде….

Коментарі