•  

Чи отримає Полтавщина нового військового комісара області?

1760
Чи отримає Полтавщина нового військового комісара області?

Більше місяця тому, 19 серпня, Останній Бастіон звернуся до Міністра оборони України генерал-полковника Галетея В.В. з проханням провести переатестацію військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату полковника Павлова Б.Є. та звільнити його із займаної посади і призначити на посаду досвідчену людину, яка була б патріотом своєї країни.

Причини для подібних жорстких заяв були, і не безпідставні. Це і незрозуміла справа з антиукраїнськими висловлюваннями пана Павлова у соціальних мережах, ряд сумнівних рішень військового комісара, постійні систематичні відпустки і проблеми зі здоров’ям, які, як сказав сам Павлов, не дають йому можливості виконувати покладені на нього обов’язки у повній мірі.

Сьогодні нам надійшла відповідь на наш запит. І як виявилося Павлов вже більше місяця не є військовим комісаром Полтавської області.

«На цей час полковника Павлова Б.Є. відповідно до вимог Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженого Указом Президента України від 10.12.2008 № 115/2008, наказом Міністра оборони від 26.08.2014 №497 увільнено від займаної посади і зараховано у розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України», - йдеться у листі.

Зважаючи на це ми вирішили зателефонувати до приймальні Полтавського обласного військкомату і запитати, хто зараз його очолює. Не дивлячись, що місяць тому Павлов був увільнений від займаної посади, він досі її займає, точніше знову перебуває на лікарняному.

Такі справи. Виявляється, що звільнити Павлова неможливо поки він знаходиться на лікарняному. Тому Полтавщина ще не скоро отримає нового військового комісара області, котрий зміг би виконувати свої обов’язки у повному об’ємі, адже коли Павлов закінчить своє лікування – невідомо.

Коментарі