•  

Чи підняв руку Мамай коли голосували за Україну

770
Чи підняв руку Мамай коли голосували за Україну

Мамай і депутати лише на словах підтримують боротьбу України з агресором. Справа в цьому не пішла далі декларативної заяви про агресію та тероризм РФ, ДНР і ЛНР, голосування за яку громадськості ще довелося вичавлювати з міськради.

Так на підтримку і спорядження солдатів мобілізованих з Полтави депутати не виділили жодної копійки – в міському бюджеті на поточний рік, прийнятому минулої п’ятниці, просто немає відповідної статті.

Тому-що це вже була б не проста заява, яка не зобов’язує до реальної пожертви.

Хоча варіанти фінансування бійців, безболісні для «соціалки», були. Зокрема меру пропонували відкласти участь міста у співфінансуванні комерційного басейну, другого. Але плавання, схоже, він полюбляє більше за людей. Про це свідчить 25 метровий басейн в особистому будинку Мамая.

До речі басейни добре підходять для терапії поранених. Можливо мер буде такий люб’язний і виділить в ньому час для полтавських бійців, які зараз проходять відновлення в міському військовому шпиталі. Поки не збудують новий.

Виділення коштів на місцевий батальйон справа добровільна для міської ради, і може регулюватися тільки обранців вільно дивитися в очі матерям і дружинам мобілізованих полтавців.

А от ненадання армії техніки у тимчасове користування – вже порушення мобілізаційних закону і указу Президента.

Серед тих, хто у порушення чинної постанови Кабміну досі не передав транспорт на потреби українських силовиків в зоні АТО дорожні ремонтники Полтави – «КАТП-1628».

Згідно плану першої хвилі мобілізації-2015 Полтавська область в зону АТО має поставити 120 одиниць техніки, наразі з 35 оглянутих військові прийняли лише дев’ять автомобілів.

Для того, щоб передати, або прийняти техніку, має бути відповідне рішення депутатів міської ради. Про яке від міськради ані пари з вуст.

Приховування будівельної і дорожньої техніки та підсовування військовим розвалюх може свідчити не про піклування про місто, а про те, що тракторів. які перебувають на балансі, в дійсності немає. На парі таких тракторів місто вже ловили, але без зацікавлених в наявності техніки тоді справу затихорили.

Залишок дорожньої техніки Мамаю цього року дуже потрібен для передвиборчої агітації. Вона має складати уяву бурхливої боротьби з ямами.

На поточний рік Мамай виділив на ремонт асфальту в місті непідйомну для комунальних дорожників суму, більш ніж за кілька попередніх років разом. І тепер він може заявити, що техніка завантажена на 100% та її навіть не вистачає.

До всього дорожнє полотно один з найкорумпованіших видів замовлень в міському господарстві.

Обираючи між допомогою армії та з іншого боку – яскравою передвиборчою кампанією разом з приховуванням розкрадань на дорогах, Мамай голосує за останнє.

Максим Кондратенко

Коментарі