3.6%,можна з впевненістю п..." />3.6%,можна з впевненістю п..." />
 
 
  •  

Чи розваляться багатоповерхівки від ТОВ "Полтаватрансбуду"?

7590
Чи розваляться багатоповерхівки від ТОВ "Полтаватрансбуду"?

Матеріали для приготування бетонної суміші.

Цемент -портландцемент і шлакопортландцемент марок 400 і вище. При просіюванні проби цементу крізь сито з сіткою № 008 по «ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементі загальнобудівельного призначення. Технічні умови» прохід не менше 85% маси проби.

Мінімальна витрата цементу 200 кг на м3 бетону.

Заповнювачі.

Тип заповнювача, його гранулометричний склад та властивості, зокрема, міцність, вміст зерен голчастої та лещадної форми, морозостійкість, стираність, дробимість, обмеження щодо вмісту пилоподібних домішок, шкідливих сполук тощо, необхідно вибирати з урахуванням:

- вимог до суміші бетонної та бетону;

- армування виробу, конструкції;

- способу транспортування суміші бетонної;

- умов тверднення бетону;

- умов виконання бетонних робіт;

- призначення будівля або споруди;

- умов експлуатації;

Щебінь і гравій повинні відповідати «ДСТУ Б В.2.7-75-98 Щебінь і гравій із щільних гірських порід і відходів промислового виробництва для будівельних робіт. Технічні умові». Щебінь з гравію повинен містити роздроблені зерна в кількості не менше 80% по масі. Щебінь не повинен містити зерен пластинчастої і голкуватої форми більше 35% по масі. Щебінь з гравію повинен містити роздроблені зерна в кількості не менше 80% по масі.

Пісок повинен відповідати вимогам«ДСТУ Б В.2.7-32-95 Пісок щільний природний для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робіт. Технічні умови». Модуль крупності піску 1,7-3,5 з вмістом пиловидних і глинистих домішок не більше 2%, у тому числі глинистих не більше 0,3%. (кращий-пісок річковий або подрібнений).

Враховуючи те, що при виготовленні залізобетонних блоків, ЗБ конструкцій, плит перекриття, ТОВ "Полтаватрансбуд" використовує пісок з вмістом глинистих домішок > 3.6% , можна з впевненістю прогнозувати факт можливої технологічної катастрофи.

Не кажучи вже про використання пісків з вмістом глинистих домішок >11,6%.

І головне. Для контролюючих органів . Хабарі за вашу безвідповідальність та короткозорість не спасуть вас від відповідальності.

Гнап Нерушима.

Далі буде...

Коментарі