•  

Чи вистоїть "Полтавафарм" під тиском голови Полтавської облради?

2970
Чи вистоїть "Полтавафарм" під тиском голови Полтавської облради?

Комунальне підприємство «Полтавафарм» перебуває на балансі Полтавської обласної ради. Основне завдання підприємства – забезпечувати доступними ліками незахищенні верстви населення. Це завдання досягається мінімальною націнкою на лікарські засоби. «Останній Бастіон» провів порівняння цін на популярні медпрепарати серед кількох аптечних мереж у Полтаві. Із семи найменувань, 5 найдешевших – у мережі «Полтавафарм»

Разом із цим за минулий рік підприємство отримало чистого прибутку у розмірі 2.7 мільйонів гривень. Також аптечні пункти «Полтавафарму» єдині, хто обслуговує сільські амбулаторії у Полтавській області. 

Чому голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому та заступникові голови Полтавської ОДА Андрію Пісоцькому вигідно визнати підприємство збитковим? Навіщо посадовці поставили на посаду заступника директора свого «смотрящого» Дмитра Майбороду без відповідної освіти й усупереч закону? Які проблеми й перспективи має КП «Полтавафарм»? – відповіді на ці та інші питання дивіться у сюжетах: 

Коментарі