•  

Чим завинили бійці, які прийшли з війни, перед нардепом із «БПП» Бубликом?

4620
Чим завинили бійці, які прийшли з війни, перед нардепом із «БПП» Бубликом?

Нардеп від «БПП» Юрій Бублик разом із братом – сільським головою села Ковалівки Полтавського району – перешкоджають військовим в отриманні земельних ділянок, передбачених Законом України. Про це «Останній Бастіон» вчергове повідомили обурені бійці, надавши документи в підтвердження своїх слів.

У відповіді на лист Держгеокадастру в Полтавській області, Бублик повідомляє, що зазначені земельні ділянки «не розумно» виділяти по 2 га під особисте господарювання. «Виконавчий комітет Ковалівської сільради категорично проти надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (бійців – ред.) для ведення осг» – відповідає Бублик Держгеокадстру листом із численними пунктуаційними помилками.

Чим завинили бійці, що повернулися з війни, перед нардепом і його братом? Чому Бублик демонструє такий поквап у відмові, що оформлює офіційний документ настільки безграмотно? 

Можливо, причина полягає в тому, що тоді, як справжні чоловіки гинули на Сході України, нардеп Юрій Бублик витанцьовував у ліфчику й трусиках на пляжі в Ковалівці?


Нагадаємо, це вже не перший конфлікт Бубликів із військовими. Бійці вже не раз запевняли, що Олександр Бублик ухиляється від виділення земельних ділянок бійцям. Через це нещодавно розглядалася судова справа.

В ТЕМУ: Чому депутат від «БПП» Бублик залишає військових без землі?

Також «Останній Бастіон» писав, як Олександр Бублик прохав відмовити військовим у земельній ділянці через нібито розташований на тій території цвинтар. Документально поховання займають 0,60 га з 20 га, зазначених у документації. Місцеві та обурені бійці зазначили, що Бублики чинять спротив через бажання захопити землю для власних потреб.

Зазначимо, такими діями брати Бублики порушують ЗУ України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок.

Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, серед інших, такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Коментарі