•  

Чиновник, звинувачений у здирництві, займеться капітальним будівництвом Полтавщини

5500
Чиновник, звинувачений у здирництві, займеться капітальним будівництвом Полтавщини

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко призначив на посаду начальника управління капітального будівництва Тимофія Голбана.

Тимофій Голбан сьогодні на апаратній наради у голови Полтавської ОДА був представлений в якості начальника Управління капітального будівництва облдержадміністрації. До нього цю посаду обіймав Сергій Шульга.

Тимофій Голбан раніше очолював Полтавську обласну інспекцію з захисту прав споживачів. На якій відзначився корупційними скандалами.

Зокрема в 2014 році Рада підприємців Полтавської області звинуватила чиновника у здирництві в зговорі з працівниками МВС.

Підприємці області закидали Голбану неправомірне застосування надмірних штрафних санкцій проти тих, хто відмовлявся платити йому данину. Зокрема, минулого літа, ринкові торговці обласного центру у колективному звернені до ОДА поскаржились на вимагання Голбаном грошей за видачу дозволів на торгівлю, та знищення бізнесу на замовлення.

За словами самого Тимофія Голбана, його першочерговими завданнями на новій посаді стануть недобудований тубдиспансер та реалізація участі області в проекті «Стіна».

Семен Чорнехата

Коментарі