•  

​Чиновники ОДА 4 роки сприяють завищенню цін на проживання в гуртожитках

880


В АМКУ стверджують, що жителі гуртожитків чотири роки платять надмірну ціну за помешкання – подекуди вартість вища за граничну на понад половину. Вчинок службовців ОДА відповідальних за контроль за вартістю територіальне відділення антимонопольного комітету кваліфікує як бездіяльність.

В Полтавській області власники гуртожитків, за повної відсутності контролю з боку чиновників, самовільно встановлювали вартість проживання, як результат – жителів часто змушували переплачувати в півтора рази більше.

Про це повідомляє прес-служба тервідділення АМКУ в Полтавській області.

Контроль з боку чиновників за вартістю проживання в гуртожитках в Полтавській області відсутній з 2011 року – встановили в АМКУ.

Прикладом у відомстві наводять, як в Полтаві жителі гуртожитків двох підприємств ще з літа 2011 року і понині щомісячно сплачують за одне ліжко 278 гривень, у той час як граничний розмір плати тільки 180 гривен.

Розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації про граничну вартість начебто і є, але власниками гуртожитків не виконується, і весь цей час чиновники заплющували очі – говорять у контролюючому відомстві.

АМКУ рекомендував Полтавській ОДА у десятиденний строк повернути до законного розміру плату і взяти її під свій контроль.

Максим Кондратенко

Коментарі