•  

Чиновники з ОДА отримали шанс від АМКУ виправити порушення щодо перевізників

450
Чиновники з ОДА отримали шанс від АМКУ виправити порушення щодо перевізників

У четвер, 21 серпня, Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету зробить заяву для ЗМІ стосовно двох конкурсів серед перевізників, які проводилися у Полтавській ОДА 10 квітня і 8 липня 2014 року.

Як повідомив голова АМКУ на Полтавщині Володимир Оніщенко, прийнято рішення зобов’язати Полтавську ОДА і конкурсний комітет зокрема відмінити результати вказаних конкурсів. Детальніше, з обґрунтуваннями, рішення буде оприлюднене у четвер.

Ще 4 липня антимонопольщики подавали конкурсному комітету рекомендації, в яких говорили про порушення ним законодавства про захист економічної конкуренції. Адже на першому конкурсі (10 квітня) заявки ПП «ЛЮГ» неправомірно зняли з чотирьох маршрутів.

На другому конкурсі (8 липня), за нашими даними, заявки ПП «ЛЮГ» зняли з двох маршрутів.

При тому, що ще в середині квітня цього року чиновники ОДА обіцяли, що конкурси стануть прозорішими 

Не виключено, що вчорашнє спалення трьох автобусів ПП «ЛЮГ» і пошкодження ще 30-ти пов’язане з визнанням правоти Юрія Лупаєнка, засновника цього підприємства.

Отож, 21 серпня 2014 року ми дізнаємося правду про дії конкурсного комітету, конкретно про ці два конкурси і про порушення законодавства, які тоді мали місце.

Андрій Макаренко

Коментарі