•  

Чоловік ледь не вбив свого товариша, щоб не віддавати боргу

1650

Кілька днів тому було розпочато кримінальне провадження відносно 34-літнього жителя Полтави, який, щоб не віддавати боргу своєму товаришу вирішив зарізати його.

Як повідомили в Київському райвідділу міліції Полтави відносно чоловіка порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 15 та частиною 1 статті 115 ККУ (Замах на вбивство), що в сукупності дає право вимагати позбавлення волі від семи до п’ятнадцяти років.

Як стало відомо під час досудового розслідування, два товариша вирішили розпочати власну справу і для цього позичили чималу суму грошей. Але після того, як бізнес прогорів і весь закуплений товар було конфісковано за старі борги чоловіка, його напарник почав вимагати повернути йому його частину грошей, у розмірі 10 тисяч гривень. За словами підозрюваного, у нього не було таких грошей і тому він вирішив залагодити це питання за допомогою ножа, тому на зустріч з товаришем навмисне взяв зброю. Чоловіки зустрілися, поговорили, а коли власник дому заснув, його товариш почав наносити удари ножем в районі серця. Від болю потерпілий прокинувся і почав просити не вбивати його. Як сказав сам підозрюваний, слова товариша про те, що гроші не варті того, щоб заради них вбивати привели його до тями і він почав надавати йому допомогу і навіть сам викликав швидку.

Наразі потерпілий, 46-річний чоловік знаходиться в одній із лікарень міста, де йому було зроблено операцію. Лікарі характеризують його стан, як стабільний, загрози життю немає. Його ж товариш зараз перебуває в слідчому ізоляторі тимчасового утримання. Свою вину він визнає повністю і готовий понести покарання. Враховуючи те, що у нього є кримінальне минуле і він п’ять років провів за гратами йому загрожує новий тюремний термін від семи до п’ятнадцяти років.   

Коментарі