•  

Чому Майдан матиме продовження...

15620
Чому Майдан матиме продовження...

Організація особистого прийому громадян - важливий захід реалізації конституційного права громадян на звернення.

Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави - це передбачено статтею 3 Конституції України, тому права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.

Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Це право закріплено основним законом держави. У статті 40 Конституції України зазначено, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і надати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Графіки особистого прийому громадян затверджуються керівниками органів державної влади, органів місцевого самоврядування та із зазначенням прізвищ посадових осіб, які повинні приймати відвідувачів, часу й місця приймання вивішується в приміщеннях державних органів та органів місцевого самоврядування.

Стаття 1 Закону України "Про прокуратуру":

Прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому цим Законом, здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Стаття 3 цього ж Закону:

1. Діяльність прокуратури грунтується на засадах:

1) верховенства права та визнання людини, її життя і здоров'я,честі і гідності,недоторканності і безпеки найвищою соціальною цінністю.

Сьогодні в черзі на особистий прийом до прокурора Стрелюка разом з нами простояв близько шести годин і чоловік, який переніс три інсульта. Який не те що стояти, сидіти рівно не міг. У якого після інсультів віднялася ліва рука. Який п'ять років шукає правду і справедливість, а знаходить тільки інсульти після годин чекання та спілкування з жерцями від закону.

Не дочекався і сьогодні. Як і ми.

Тридцять чоловік чекали небожителя з кабінету прокурора області.

Жінка, в квартиру якої, за час її відсутності у власному помешканні , міліціянти прописали дев'ять осіб. Повернувшись із заробітків бідолашна два роки не може зрозуміти, чому і за що в її квартиру в центрі міста прописали ледацюг.

Хотіла запитатися у прокурора Стрелюка, чому ні в паспортному столі, ні в міліції їй не дають відповіді. Чому у нас в країні таке дико беззаконня.

Не дочекалися відповіді і ми.

Небожитель Стрелюк не спустився до нас, на грішну землю. У нас до нього було одне просте запитання - чому на землі, яка належить Міністерству Оборони на підставі Державного Акта на право постійного користування №053890 від 1989 року,самовільно, без погодження МО ,захопивший її шахрай від будівництва Сірик будує, всупереч ДБН, житловий масив "Кадетський". Де відстань від дев'ятиповерхового до десятиповерхового будинку, що будується, складає всього 14 метрів.

Шість годин люди прочекали в живій черзі. В робочий день. Всіма правдами і неправдами відпрошуючись з роботи.

Єдина провина всіх цих людей, що вони прийшли просити.

Просити справедливості від прокурора, справедливості від держави.

Марно. Не може бути справедливості від несправедливих і нечесних людей. Прокурорів без честі і гідності. Президента без слова.

Правди від держави, в якій людей не помічають. Перепрошую,де помічають гроші людей, голоси на виборах людей, платників десятків податків людей.

Кліщі роздуваються до неймовірних розмірів на здоровому тілі реципієнта. Те, що ми бачимо і усвідомлюємо кожного дня не викликає, на превеликий жаль, жодної позитивної емоції. Сотні, тисячі кровососів тягнуть з людей останні соки.

Але... Кров людська не водиця.

Шість годин чекали прокурора Стрелюка ...Півтори години чекали суддю Блажко на призначене нею судове засідання, поки вона в спортивному клубі "Вітамін"наводила марафет.

Вони забулися в своїй нестямі. Не змінивши правлячий клас, ми обречені.

Геннадій Сікалов

Далі буде... 

Коментарі