•  

Чому «На мотузці» було нецікаво

410
Чому  «На мотузці» було нецікаво

 Чимало засобів масової напередодні  анонсували фотовиставку з промовистою назвою «На мотузку», яка учора відбулася у парку навпроти Галереї мистецтв. Кожен мав можливість принести сюди своє фото і репрезентувати його на виставці під відкритим небом. Це перше подібне дійство у Полтаві. І ось несподіваний відгук на нього від наших читачів.

 

Ми самі захоплюємося фотографією. Але, чесно кажучи, коли почули про виставку «На мотузці», то одразу спало на думку, що це буде щось революційне. В стилі гасел Майдану: повісити усіх корупціонерів! А ще був фільм Альфреда Хічкока, знятий за мотивами п'єси Патрика Гемілтона «На кінці мотузки». Одне слово, уявлялось щось революційно-містичне. Насправді усе виявилося доволі банальним: кожен мав можливість «повісити» тут своє фото, але тематика була надто обмеженою і нецікавою. Здебільшого пейзажі Зазвичай же такі виставки організовуються довкола якоїсь однієї міської події. Тут фішка в тому, щоб якомога швидше представити своє фото. От, наприклад, у Полтаві відбувається свято Галушки, а уже через півгодини після його початку люди бачать це на знімках, впізнають себе!..

Не підгадали організатори виставки і з часом: холодна вітряна погода не сприяла романтичному настрою. Такі виставки треба влаштовувати літом, за хорошої погоди…

Але будемо сподіватися, що лише перший млинець грудкою…

Олександр та Ірина НЕСТЕРЕНКИ.

м.Полтава

 

 

Коментарі