•  

Чому після втручання «Останнього бастіону» «чесна» суддя Гольник не має підтримки?

1210

Днями на 24 каналі вийшов матеріал про суддю Гольник, зокрема, оприлюднено рішення про покарання судді Вищою радою правосуддя, яка є головним органом суддівського врядування. (https://24tv.ua/chomu_chesna_suddya_golnik_ne_maye_pidtrimki_abo_yaka_santa_barbara_vidbuvayetsya_v_sudi_poltavi_n1021073).

У сюжеті наголошується про чесність та принциповість Гольник, проте ряд власних журналістських розслідувань «Останнього бастіону» розвінчує міф про «ідеальну» суддю:

- «Деіконізація судді Гольник» (http://bastion.tv/news/deikonizaciya-suddi-golnik/);

- «Фейковий "кейс" судді Гольник» (http://bastion.tv/news/fejkovij-kejs-suddi-golnik/);

- «Суддя Гольник: Через тернії до зірок» (http://bastion.tv/news/cherez-terniyi-do-zirok/);

- «Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж» (http://bastion.tv/news/suddyu-vikrivachku-golnik-pereviryayut-za-oshukanu-pensioneru-ta-vkradenij-garazh/);

- «Проти судді Гольник порушені кримінальні справи» (http://bastion.tv/news/proti-suddi-golnik-porusheno-kriminalni-spravi/);

- «Хрестовий похід прости господи судді Гольник на НАБУ» (http://bastion.tv/news/hrestovij-pohid-prosti-gospodi-suddi-golnik-na-nabu/).

Тож виходить, що створений в уяві людей після перегляду сюжету образ антикорупціонерки Гольник, насправді – фейковий. Вдала акторська гра. Але після серії журналістських розслідувань «Останнього бастіону» цей образ рухнув, як картковий будиночок. Тому тепер суддя Гольник і не має підтримки.

Коментарі