•  

Чотири з половиною роки отримав обкрадач машини Капліна. Компромат на Мамая так і не знайшовся

1100
Чотири з половиною роки отримав обкрадач машини Капліна. Компромат на Мамая так і не знайшовся

Засуджено кременчужанина, який пограбував помічника народного депутата України. Про це повідомила Прокуратура Полтавської області.

Автозаводський райсуд Кременчука засудив місцевого жителя 1983 року народження до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

«У грудні минулого року з автомобіля одного з помічників народного депутата України він поцупив сумку, в якій знаходились паспорт, посвідчення помічника народного депутата, депутатський значок, посвідчення самого депутата та інші документи», - зазначив заступник начальника відділу прокуратури області Геннадій Прокопенко.

Слідство довело причетність чоловіка ще до низки схожих випадків. «Маючи непогашену судимість, чоловік із серпня 2014 по січень 2015 року вчинив 17 крадіжок з автомашин, припаркованих біля будинків у м. Кременчук» - сказано в повідомленні.

За словами заступника начальника відділу прокуратури області Геннадія Прокопенка, не лише вночі, а й вдень, розбиваючи в автомобілях скло, чоловік не гребував не лише грошима, мобільними телефонами, відеореєстраторами, а й рукавицями, гумовими капцями.

Як стверджував нардеп Сергій Каплін після крадіжки з автомобіля яким він користувався зник компромат на Полтавського міського голову – зокрема паперові документи і флешка, які, за його твердженням, містили докази корупційних діянь Олександра Мамая.

Разом з цим, після затримання злочинця, в прес-службі УМВС на запит «Останньому Бастіону» повідомили, що жодних подібних до розповіді нардепа документів або речей у викрадача виявлено не було.

Коментарі