•  

Ціна совісті полтавців - 90 грн.

10450
Ціна совісті полтавців - 90 грн.

Полтавські пенсіонери збираються під офісом "Совісті України" - нинішнього очільника міста Олександра Мамая, який купує їхні голоси за (!) аж 90 грн (8 кг. цукру * на 11 грн. за кг + фірмова газетка чи брошюрка Мамая = 90 грн.)


Навіть у сто гривень не оцінив вартість голосу пересічного полтавського пенсіонера Олександр Федорович Мамай, який не змінює тактики минулих виборів і продовжує купувати виборців, але на цей раз цукром (гречкою тепер, мабуть, дорого - подавився таки крупою Мамай, зажидив на бабусь гречки за 20-25 грн. кіло).

"Останній Бастіон" став свідком, як за 8 кг солодкої смерті люди продають свою совість, прирікаючи все місто на ще 5 років животіння з розбитими дорогами, захмарними цінами, дикими тарифами тощо. Пам'ятайте, що ці 8 кг цукру, шановні, ви їстимете протягом наступного правління такого мера-хабарника, який із бюджета міста вже втиг нахапати стільки, що цукром і крупою вистачить засипати всю Полтаву. 

Держава своєю політикою прирікає народ на голод, Мамай робить ілюзію ситого життя. Але це лише ілюзія, за яку розплачуватися доведеться частково вам, пенсіонери, але передовсім, вашим дітям й онукам. 

Шкода, що в декотрих шлунок керує головою та змушує продаватися за 90 грн. Браво, політехнологи Мамая! Народ уже ступає на солодку дорогу, яка, усім нам добре відомо, куди веде... 

Коментарі