•  

Ціна турботи про школярів - це справа "Совісті" міського голови Полтави

2200
Ціна турботи про школярів - це справа "Совісті" міського голови Полтави

«Цукор для старих, канцтовари для малих», - напередодні 1 вересня міський голова Полтави Олександр Мамай буде задобрювати батьків і вчителів першокласників.

Від сьогодні й до останнього дня серпня у ПД «Листопад» буде концертна програма з піснями й танцями, мультфільмами та подарунками (куди ж без них). За словами прес-служби міської ради та полтавських ЗМІ, на полтавських школярів очікують подарункові набори канцтоварів.

Така турбота про маленьких школярів із боку міського голови – це, безперечно, дуже добре, але про дітей треба дбати не тільки напередодні 1 вересня та місцевих виборів. Подивимося, чи не економитиме на здоров’ї першокласників, учнів старшої школи та вчителях міський очільник, коли настане опалювальний сезон. Нам відомо, що Кабінет міністрів доручив Мінрегіонбуду і Міністерству охорони здоров'я до 15 вересня розглянути можливість зниження цієї зими мінімально допустимих температур в житлових приміщеннях з 18 ° С до 16 ° С.

Ось тоді й почнеться реальна турбота, коли треба буде не 4 дні роздавати подарунки, вартістю 200 грн. й не красти сотні тисяч гривень із міського бюджету, а направляти ці кошти на тепло в житлові приміщення, садки та школи.

Оце ось буде справжньою турботою. 

Коментарі