•  

Ціни в готелях Києва на період Ліги чемпіонів УЄФА побили рекорди

330
Ціни в готелях Києва на період Ліги чемпіонів УЄФА побили рекорди

Зростання цін на розміщення в готелях Києва на період проведення фіналу Ліги чемпіонів (ЛЧ) УЄФА 26 травня побило рекорди серед приймаючих міст за останні шість років.

Про це повідомила міжнародна консалтингова компанія CBRE Ukraine (Київ) у відповідь на запит агентства Інтерфакс- Україна.

За даними компанії, ціни на готелі в столиці України на період проведення фіналу Ліги чемпіонів за три тижні до події зросли в 30-45 разів. Найближчим із зростання цін виявилося місто-господар минулорічного фіналу УЄФА – Кардіфф (Велика Британія) з середнім зростанням цін в 30 разів.

Для порівняння, ціни на розміщення в готелях Мілана на ЛЧ в 2016 році зросли в 12 разів, в Берліні в 2015 році – в 9 разів, в Лісабоні в 2014 році – в 13 разів. Найменш змінилися ціни в Лондоні в 2013 році, коли було помітне чотириразове зростання.

«Варто зазначити, що в міру наближення дати турніру вартість решти вільних номерів відповідно зростає, в деяких випадках досягаючи навіть вартості, в 45 разів вищої за звичайну, що відбувається на тлі дефіцитного пропозиції. Найбільш репрезентативним показником буде середня ціна на номери (ADR) в травні, яку ми отримаємо після проведеного чемпіонату», – зазначили в CBRE.

У компанії також повідомили, що близько півроку тому в київських готелях спостерігалося зростання цін в 3-5 разів на період провидіння ЛЧ, що є традиційним для приймаючих міст.

За інформацією CBRE, готелі під управлінням міжнародних операторів заздалегідь проводили переговори зі спонсорами УЄФА, на підставі яких надавали їм знижку 10-15% на домовлений пакет послуг.

«Вартості таких пакетів не будуть доступними у відкритих джерелах, тоді як саме ці сегменти становлять левову частку попиту на готелі з найкращим розташуванням», – пояснили в компанії.

За даними консалтингової компанії, готельний ринок Києва не в змозі задовольнити весь попит на захід якісним номерним фондом, незважаючи на введення в 2018 році готелів Aloft і Ibis Kyiv Railway Station.

«Очікується близько 35 тис. уболівальників команд, що змагаються. Також варто враховувати попит від таких сегментів, як корпоративні групи, спонсори заходу, групові тури, футбольні команди, а також інші незалежні внутрішні і зовнішні туристи», – йдеться в коментарі компанії.

Як раніше повідомлялося, Київська міськдержадміністрація заявила про відсутність проблеми з розміщенням гостей фіналу УЄФА, оскільки, як пояснив в коментарі агентству Інтерфакс-Україна керівник управління туризму КМДА Антон Тараненко, 70% уболівальників приїжджають на матч на один день і одразу ж увечері летять з Києва чартерними рейсами.

Коментарі