•  

Цієї осені у Полтаві не «мегамаршируватимуть»

890
Цієї осені у Полтаві не «мегамаршируватимуть»

Незалежне мистецьке об’єднання «MagnumOpus» вирішило не проводити цієї осені «Мегамарш у вишиванках». Натомість молоді поети кличуть полтавців на другу «Інтелектуальну барахолку».

«Мегамарш у вишиванках» – масштабний захід, який одночасно проводиться у багатьох містах України. Полтава вже прийняла участь у трьох Мегамаршах – 25 травня і 14 вересня 2013 року та 17 травня 2014 року. Останнього разу учасниками заходу стали близько п’яти сотень полтавців. Наступний захід по Україні планується 13 вересня о 13:00 годині. Але його постійні організатори – «Magnum Opus» – вирішили, що зараз у Полтаві набагато доцільніше проводити практичніші заходи.

Наразі одним з наважливіших завдань є підтримка українських військових. Тому ми подумали, що набагато краще буде, якщо увагу патріотично налаштованих полтавців скоординувати на захід зі збору коштів. Тому 13 вересня о 13:00 ми кличемо всіх у центр міста, де просто на бруківці відбудеться друга «Інтелектуальна барахолка», – говорить учасниця «Magnum Opus» Катя Кролевська. – Кожен охочий може не тільки придбати тут книгу чи картину, але й своєю купівлею допомогти збору коштів.

Про причини відмови від четвертого Мегамаршу говорить один з його організаторів Роман Повзик:

Коли це все починалося у травні минулого року, то ми взяли за головну мету популяризацію національного одягу і підвищення патріотизму серед полтавців. Наразі вишиванка популярна як ніколи раніше, а міра патріотизму – це те, наскільки сильно ми підтримуємо наших військових. Проводити захід просто заради галочки – непотрібно. Варто рухатися далі і пробувати щось нове.

Антон Вайсман

Коментарі