•  

​Цією весною Полтаву прикрасять 170 тисяч квітів

220
​Цією весною Полтаву прикрасять 170 тисяч квітів


Останній тиждень зими зустрічає нас по-справжньому весняною погодою. І комунальні служби вже дбають про те, щоб в найближчі місяці наше місто розквітло в прямому сенсі цього слова. Інформує прес-служба міської ради.

Наразі комунальне підприємство «Декоративні культури» займається вирощуванням необхідної кількості квітів – а це дійсно титанічний труд – у процесі завіяно усього 6 чоловік: на 900 квадратних метрах, в теплицях, вони доглядають та вирощують 35 видів квітів. Закладка насіння ведеться з кінця грудня, щоб вийти на клумби з готовою продукцією у 150-170 тисяч одиниць вже в травні, повідомив начальник КП «Декоративні культури» Олексій Харченко. Розсаджує квіти бригада із 7-8 чоловік.

Цьогоріч на такі роботи в бюджеті міста передбачено півтора мільйона гривень. Раніше, кілька років тому, зазначає мер, на оформлення клумб витрачалося значно більше коштів, адже квіти закуповувались. Сьогодні ж, завдяки тому, що комунальне підприємство вирощує їх самостійно, місто має економію в 500-700 тисяч гривень.

Коментарі