•  

Цього року полтавська митниця внесла до державної скарбниці цілих 2 мільярди гривень

330
Цього року полтавська митниця внесла до державної скарбниці цілих 2 мільярди гривень

Із початку року Полтавською митницею здійснено митний контроль та митне оформлення понад 30 тисяч митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами підприємницької діяльності, склав понад 2 мільярди доларів. Не зважаючи на загальний спад експортно-імпортних операцій, зовнішньоторговельне сальдо у 2014 році залишається позитивним і складає + 364 мільйонів доларів, передає видання «Новини Полтавщини» з посиланням на ГУ ДФС у Полтавській області.

За інформацією відомства, начальник Полтавської митниці Микола Калініченко зазначив, що сьогодні митний контроль та митне оформлення здійснюється в усіх куточках регіону: Полтаві, Кременчуці, Комсомольську, Гадячі та Миргороді.

Незмінними лідерами як за кількістю переміщених через митний кордон України товарів, так і за перерахуванням податків до Державного бюджету залишаються наступні підприємства Полтавської області: ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”, ПАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна“, ВАТ “Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат”, ТОВ «Союз 2000», ТОВ «Рибна Партія», ТОВ «СВГ Плюс».

Варвара Самохіна

Коментарі