•  

ДАІ Полтави б’є на сполох: щодня під колесами калічаться все більше байкерів

110

Перші за всіх під автівки потрапляють літні люди та молодики – на скутерах і велосипедах. 8 кермувальників і пасажирів двоколісного транспорту стали жертвами аварій на Полтавщині за 3 попередні доби, згідно повідомлення ДАІ 1 з них загинув, а троє з травмованих діти .

Через стрімке збільшення постраждалих, державтоінспекція Полтавської області виступила зі зверненням до кермувальників двоколісних видів транспорту – водіїв просять бути більш обачними на дорогах з погіршенням погодних умов.

Так за два минулі дні двоє велосипедистів потрапили під колеса. В Миргороді передночі водій невстановленого автомобіля збив велосипедиста та втік з місця пригоди не надавши допомоги потерпілому. А в Котельві вчора зіштовхнулися мопед з велосипедом – обидва кермувальники в лікарні.

У зверненні, розміщеному на офіційному сайті.ю інспекція прохає водіїв мототранспорту дотримуватися ПДД: незважаючи на погіршення погодних умов, водії мопедів, скутерів та мотоциклів продовжують вільно пересуватися вулицями та дорогами області. Не маючи навиків керування, не знаючи досконало Правил дорожнього руху, вони стають учасниками дорожньо-транспортних пригод – ідеться в заяві ДАІ.

Коментарі