•  

ДАІ просить полтавців рухатися з особливою обережністю

550
ДАІ просить полтавців рухатися з особливою обережністю

Державтоінспекція Полтавської області закликає учасників дорожнього руху буди уважними у зв’язку із погіршенням погодних умов.

На території області спостерігається погіршення погодних умов, а саме налипання мокрого снігу та зниження температури, що в свою чергу, сприяє утворенню на проїжджій частині ожеледиці – ідеться в зверненні Обласної ДАІ.

Державтоінспекція Полтавщини, звертається до водіїв з проханням неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість, користуватися пасками безпеки, дотримуватись безпечної дистанції.

Також відомство просить «з особливою обережністю рухатися по мостам та естакадах, підйомах та спусках. В умовах недостатньої видимості, обов’язково рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями».

Крім цього ДАІ звертається до пішоходів з закликом «переходити дорогу у спеціально відведених місцях, не перебігати проїжджу частину перед транспортом, що наближається. Пам’ятати, що на мокрій, слизькій дорозі автомобіль може стати некерованим і зупинити його миттєво буде просто не можливо. Використовувати одяг із світловідбивними елементами, аби бути помітним у темряві.

Максим Кондратенко

Коментарі