•  

​Даішники констатують збільшення ДТП через критичний стан дорожнього покриття

660
​Даішники констатують збільшення ДТП через критичний стан дорожнього покриття


З початку весняно-літнього періоду працівників Державтоінспекції області найбільше бентежить незадовільний стан вулиць, та невжиття своєчасних заходів щодо усунення аварійної ямковості.

Стан вулиць в обласному центрі можна охарактеризувати як критичний. Заходи адміністративного впливу з цього приводу застосовуються (в одному випадку за статтею 188-28 кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання припису), в іншому - за частиною 1 статті 140 кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил, норм і стандартів при експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі).

«У Полтаві існують ділянки вулиць, де спостерігається досить висока інтенсивність руху транспорту, зокрема Київське та Харківське шосе, де глибина окремих вибоїн в 6 разів перевищує гранично допустиму. Найпоширенішою причиною виникнення на вулицях обласного центру є порушення правил маневрування. Як свідчить статистика, починаючи з березня по цей час зафіксовано 6 випадків, коли транспортні засоби потрапляли в ями та вибоїни, внаслідок чого їх було пошкоджено, а водіям завдано чималих матеріальних витрат для ремонту», - говорить начальник сектору організації дорожнього руху УДАІ в Полтавській області Іван Тумко.

Коментарі