•  

Дана Уайт: Чи виконав Нурмагомедов всі рекомендації лікарів?

880
Дана Уайт: Чи виконав Нурмагомедов всі рекомендації лікарів?

Президент UFC Дана Уайт прокоментував недавню травму російського бійця змішаних єдиноборств Хабіба Нурмагомедова, яка змусила компанію шукати заміну для його бою за 3 тижні до поєдинку.

«Травми будуть відбуватися, цього не уникнути, але потрібно все ж таки бути обережними. З Хабібом залишається відкритим питання, чи пройшов він весь курстерапії, як годиться після операції на коліні? Чи виконав він всі рекомендації лікарів? Ми маємо намір вирішити подібні проблеми разом. В червні ми розпочинаємо будівництво нового офісу. Там ми побудуємо величезний реабілітаційний центр для бійців», - оголосив Дана Уайт.

Нагадаємо, що в останні місяці Дана Уайт не раз висловлював критику на адресу команди AKA, де, на його думку, занадто часто трапляються травми. Саме там Хабіб завершував підготовку до поєдинку, коли отримав повторну травму коліна. Уайт знову повторив свої претензії до організаторів тренувального процесу залу АКА. «Зал АКА один з найбільших і авторитетних. Цей зал і зал Грега Джексона я називаю «супер-залом», бо там зібрані кращі бійці світу, - сказав Уайт. - Але не можна ж допускати, щоб кращі бійці світу вибивали одне з одного всю дурь кожен день. Так не можна. Потрібно вибудовувати підготовку навколо бійця, коли з ним би працювали, а не намагалися травмувати».

Коментарі