•  

ДБР майже повністю укомплектувало штат слідчих

550

Новостворене Державне бюро розслідувань визначилося з переможцями на 53 посади у семи територіальних управліннях. Про це повідомила прес-служба відомства.

https://dbr.gov.ua/news/viznacheno-53-peremozhciv-konkursu-na-kerivni-posadi-slidchikh-ta-operativnikh-viddiliv-teritorialnikh-upravlin-dbr

Усього у конкурсі змагались 485 кандидатів за 56 посад. Переможці цього етапу пройдуть психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу та спеціальну перевірку органами державної влади, після чого будуть розподілені на посади начальників слідчих відділів та їх заступників , а також начальників відділу супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань та відділу оперативних розробок.

З переліком переможців можна ознайомитись за посиланням. https://dbr.gov.ua/sites/default/files/2018-08/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%20%E2%84%9638.pdf

«Фактично на одне місце претендували 8 кандидатів. Конкурс складний і охоплює одночасно сім територіальних управлінь, які мають запрацювати разом із центральним апаратом Державного бюро розслідувань», – зазначив директор ДБР Роман Труба.

Три посади залишились вакантними. Пізніше на них буде оголошено повторний конкурс.

Коментарі