•  

Де шукати роботу демобілізованим бійцям АТО?

2860
Де шукати роботу демобілізованим бійцям АТО?

Сьогодні директор Полтавського обласного центру зайнятості Клавдієва Катерина Данилівна спілкувалася з журналістом «Останнього Бастіону» про специфіку роботи та нововведення в центрі.

Як раніше повідомлялося, чутки про її звільнення не підтвердилися і організація працює у звичайному режимі.

Обговорювали і найбільш актуальне на даний час питання – працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції, та членів їх сімей.

«Полтавським обласним центром зайнятості проводиться організаційна робота щодо багатостороннього співробітництва соціальних структур у наданні послуг демобілізованим учасникам АТО. Зокрема, ініційовано проведення зустрічей у «Центрі під одним дахом», який створений для підтримки та допомоги бійцям. Звертаю особливу увагу, що ці люди також можуть безкоштовно скористатися послугами кваліфікованого психолога з надзвичайних ситуацій» – повідомляє Катерина Данилівна.

Станом на 31 серпня обласний центр зайнятості підписав угоди з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Полтавській області, Територіальною державною інспекцією з питань праці у Полтавській області, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Полтавській області, Полтавським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Управлінням Держпраці у Полтавській області.

Також у рамках діяльності створеного Інформаційно-консультативного центру Державної служби на базі Полтавського обласного центру зайнятості організовано роботу комп'ютерного класу, консультаційної зали для надання послуг роботодавцям, консультаційної зали для надання послуг для населення та зали для проведення семінарів.

Важливо, що спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «ГОРЕНІЄ», виходячи із соціальної та економічної необхідності, почало проводитися надання комплексних правових та адміністративних БЕЗКОШТОВНИХ консультацій безробітним громадянам, які перебувають на обліку в центрах зайнятості.

Для можливості отримання додаткових консультацій директор обласного центру зайнятості також надала номера робочого та особистого телефонів:

(532) 56-95-38;

096 353 8020;

066 560 3529.

Коментарі