•  

Де в Полтаві буде пам’ятник учасникам Майдану

2090
Де в Полтаві буде пам’ятник учасникам Майдану

В Полтавській ОДА розповіли, як виконується рішення обласної ради від 24 лютого 2014 року щодо встановлення пам’ятного знаку на вшанування подій та учасників Майдану 2013-2014 років.

Встановлення пам’ятного знаку, присвяченого Майдану ініціювала громада міста Полтави. Обласна рада оголосила Відкритий конкурс на визначення кращої проектної пропозиції, проте журі так і не змогло визначити переможця. Це зумовлено тим, що більшість авторів, які подавали свої проекти на конкурс, планували встановити пам’ятний знак на місці, де раніше стояв Ленін. Проте, враховуючи громадську думку, пам’ятник Майдану вирішили поставити на ділянці, що прилягає до будівлі Полтавської облради.

Через ці обставини конкурс вирішили продовжити до 25 січня. Крім того, в ОДА зазначили, що до процесу обрання кращого проекту можуть долучитися всі бажаючі. В полтавському художньому салоні відбудеться вистава запропонованих ідей, а проголосувати за конкурсну роботу можна буде за допомогою Інтернету. Результати інтернет-голосування будуть враховані журі.

За умовами конкурсу, його переможці отримають грошові винагороди та почесні відзнаки. Результати конкурсу будуть оголошені 10 березня 2015 року.

Коментарі