•  

«День Європи на Полтавському Євромайдані»

340
«День Європи на Полтавському Євромайдані»

17 травня Полтава, як і вся країна, відзначила День Європи.

 

Уже з 9-ї ранку в приміщенні Полтавської облради  (кабінет № 422)  вібувався «круглий стіл» на тему: «Європейський досвід побудови системи цивільного захисту населення у мирний та військовий час на основі широкої участі цивільного населення, побудови народовладдя та співпраці влади з громадським суспільством. Європейський досвід вирішення мовних питань в місцях компактного проживання етнічних груп» за участю пана Франца Паля,  експерта з політичних питань з Автономії  Південного Тіролю (Італія).  

У Полтавському багатопрофільному ліцей №1 пройшло відкрите засідання Євроклубу «Подорож країнами Європи», а в міській бібліотеці (вул. Алмазна, 6) – турнір з шахів, присвячений Дню Європи.

Цього суботнього дня у Полтаві також відбудеться чимало цікавих заходів для соціально активної молоді.

Так, о 16-й годині  на площі перед адмінбудівлею Полтавської ОДА – на традиційному Євромайдані, де з листопада минулого року проходили Народні Віча, відбувся урочистий мітинг та концерт класичної музики, присвячені Дню Європи в Україні. Усі бажаючі змогли почути найкращі твори світової класики у виконанні Полтавського симфонічного оркестру.

У цей же час на Театральній площі почало працювати студентське Європейське містечко, а для малечі організували конкурс малюнків на асфальті. А з  18-ї годин на площі перед театром ім.М.Гоголя пройшов молодіжний концерт європейської музики за участю кращих артистів Полтави, який завершився розгортанням величезного Державного Прапора України.

Коментарі