•  

Департамент охорони здоров’я Полтавщини просить у влади додатково 12 мільйонів гривень

980
Департамент охорони здоров’я Полтавщини просить у влади додатково 12 мільйонів гривень

Директор департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак звернувся до постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном з проханням додатково виділити 12 мільйонів гривень.

Це питання розглянули у четвер, 28 серпня, на спільному засіданні президії обласної ради та постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

«У Полтавській області збільшилося навантаження на медичні заклади за рахунок вимушених переселенців. Також чимало медпрепаратів іде на АТО», – сказав голова Полтавської обласної ради Володимир Марченко.

Присутні на засіданні підтримали таку пропозицію. За виділення коштів депутати голосуватимуть на наступній сесії Полтавської обласної ради. Її проведуть 17 вересня.

«Останній Бастіон» вирішив провести журналістське розслідування в лікарнях Полтави щодо корупційних дій посадовців медзакладів, незаконних стягувань з пацієнтів оплат за послуги, та інших шахрайств спрямованих на вибивання коштів з городян.

Нещодавно вже відвідали Першу міську клінічну лікарню і поцікавилися у головного лікаря Ганни Борисівни Селькіної про вартість лікування, хірургічних наборів та аналізів. На що вона з упевненість відповіла, що всі послуги лікарні являються абсолютно безкоштовними.

Перед усім наших журналістів цікавитимуть незаконні схеми : псевдодобровольчі внески від пацієнтів та на що, або кому вони насправді спрямовуються, вимагання лікарями у хворих платних ліків замість надання безоплатних профінансованих державою.

Також ми поцікавимося у обласної влади на що саме Департамент охорони здоров’я збирається витратити 12 мільйонів гривень, які він додатково вимагає з обласного бюджету, посилаючись на збільшення витрат через переселенців із зони АТО.

З результатами розслідування у першій лікарні читачі нашого порталу зможуть ознайомитися вже незабаром.

Коментарі