•  

Депутат Верховної Ради від БПП придбав компанію Януковича

330

Нардеп та підприємець Максим Єфімов підтвердив купівлю однієї з найбільших енергетичних компаній «Донбасенерго». Про це повідомляє «Економічна правда».

https://www.epravda.com.ua/publications/2018/08/20/639675/

Протягом півроку його структури увійдуть до складу акціонерів «Донбасенерго».

«В цілому домовленість вже досягнута, а формальні процедури ще не виконані. Я публічна особа, і як тільки це станеться, це відіб'ється в моїй електронній декларації», - зазначив Єфімов.

Наразі власником акцій «Донбасенерго» є ПрАТ «Енергоінвест холдинг», кінцевими бенефіціарами якого є Андреас Церні (Греція) та Роберт Бенш (США), яких пов’язують з сином екс-президента утікача Януковича, Олександром Януковичем.

Справжнє ім'я Андреаса Церні – Андрій Чорний. Він є вихідцем з України і на енергетичному ринку сприймається в ролі вихованця господаря шахти ім. Засядька (Донецьк) Юхима Звягільського.

У свою чергу Роберт Бенш відомий учасникам ринку в ролі представника інтересів Михайла Афендикова - американського бізнесмена українського походження, який володіє Cub Energy Inc, яка контролює в Україні газовидобувні компанії «Куб-газ» і «Тісагаз».

Серед інших активів депутата Максима Єфімова, завод «Енергомашспецсталь» (Краматорськ), який він контролює разом з російською державною групою «Росатом».

Коментарі