•  

Депутати "допрацювали" бюджет, збільшивши собі зарплату до 12 тис гривень, - Павловський

330
Депутати "допрацювали" бюджет, збільшивши собі зарплату до 12 тис гривень, - Павловський

Депутат від ВО "Батьківщина" Андрій Павловський стверджує, що внаслідок "доопрацювань" закону про держбюджет вже після голосування депутатська зарплата зросла з 5,6 тис грн до 12180 грн.

Про це Павловський написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"В результаті "доопрацювань" закону про держбюджет вже після голосування депутатська зарплата зросла з 5600 грн до 12180. Так що молоді реформатори можуть не так сильно переживати за свої маленькі зарплати", - прокоментував він.

Також нардеп навів приклади "доопрацювань" бюджету. Зокрема, у статті 23 замість добровільної реструктуризації заборгованості Європейських та інших судів (7,5 млрд грн) буде здійснено примусове оформленням їх казначейськими векселями на 5 років.

Також депутати вилучили статтю 21, де визначалися напрямки використання коштів капітальних видатків, зокрема придбання шкільних автобусів, підручників, медобладнання, забезпечення житлом соціально незахищених категорій громадян та інші.

Було вилучено частину 4 пункту 7 Прикінцевих положень щодо обмеження максимального розміру заробітної плати народних депутатам України та членам Кабінету Міністрів України - розміром посадового окладу (у законі (рестр.№1577) обмежено 10 розмірами мінімальної заробітної плати - 12 180 грн., а посадовий оклад - 5 600 грн.

"У зв’язку з цим видатки Верховної Ради при "доопрацюванні" збільшені на 202 млн грн або на 38,5%", - написав він.

Документом, зокрема, передбачається, що у 2015 році заробітну плату в розмірі лише посадового окладу будуть отримувати члени Кабміну, нардепи, а також президент України, глава Адміністрації президента і його заступники, керівник апарату Верховної Ради і його заступники, секретар РНБО та його заступники, генпрокурор і його заступники, державні службовці 1 і 2 категорій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади тощо.

Посилання на джерело: http://ipress.ua/

Коментарі