•  

Депутати ліквідували школу на Чорнухинщині

1872
Депутати ліквідували школу на Чорнухинщині

У Чорнухинському районі стане на одну школу менше – за це проголосувало 14 з 26 депутатів на 11-й сесії місцевої районної ради 7-го скликання. Документ рішення оприлюднений на офіційній сторінці у Фейсбук райдержадміністрації. Проти цього проголосував лише 1 депутат, а 11 не взяли участь у голосуванні.

Причиною припинення існування школи є її малокомплектність. Депутати «дали згоду на ліквідацію з 01.09.2016 року Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чорнухинської районної ради Полтавської області у зв’язку із малочисельним контингентом учнів та відсутністю фінансування».

Аби будівля школи не псувалася, її передали у комунальну власність місцевій сільраді. Голові Богодарівської сільської ради доручили забечпечити належне використання приміщення колишньої школи та не допустити його знищення чи руйнування.

Зазначимо,керівництвом держави ухвалено стратегію на оптимізацію мережі навчальних закладів країни. Передбачається, що в рамках цієї концепції, будуть створюватись опорні школи, які приймуть учнів із оптимізованих (закритих) та реорганізованих шкіл.У зв’язку з цим, до 1 вересня 2016 року МОН планував закрити майже 170 малокомплектних шкіл у всіх регіонах України. Про це зазначала міністр освіти і науки Лілія Гриневич в одному з інтерв’ю.

Коментарі

  • Денис Гранитный (07 вересня 2016, 01:08)

    Чиновникам плевать на простых людей

  • Ирина Ваколюк (06 вересня 2016, 18:22)

    Вот уроды