•  

Депутати Полтавської облради передали повноваження братству білих екранів

1100
Депутати Полтавської облради передали повноваження братству білих екранів

Депутати Полтавської обласної ради забули, що мають бути присутніми на сьомій сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Свої повноваження вони передали братству білих екранів і порожніх місць. Фото сесійної зали станом на 12 годину дня. Сесія розпочалася о 10-00 годині.

Згідно з пунктом 3, другої Глави ЗАКОНУ УКРАЇНИ ПРО СТАТУС ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД, депутати місцевих (обласних) рад ЗАБОВ'ЯЗАНІ бути присутніми на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких вони входять.

Через відсутність депутатів на робочих місцях під час сесії, обласній раді не вдається злагоджено працювати. Так на 14-00 годину депутатам вдалося розглянути тільки 2-ге питання порядку денного з 42-ох.

- Із 84 депутатів Полтавської обласної ради на сесії зареєструвалися 68. Решта відсутні з поважних причин, - повідомив Олександр Біленький, голова Полтавської облради на почату сесії.

Нагадаємо, депутати обласної ради є представниками інтересів територіальної громади. Як представники інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу, зобов'язані виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Коментарі