•  

Дерибан від Порошенка та Яценюка

9130
Дерибан від Порошенка та Яценюка

Остання в цьому скликанні сесія Полтавської обласної ради видалася аж надто «гарячою». І не дивно. Адже мало того, що в порядку денному було 68 питань!

Під занавіс своєї каденції деякі депутати вирішили роздати останні полтавські родовища нафти й газу! Понад два десятки проектів рішень сесії стосувалися надання погодження наотримання спеціального дозволу нагеологічне вивчення площ, втому числі дослідно-промислову розробку, зподальшим видобуванням нафти ігазу. Причому, без проведення попереднього аукціону. Тобто, безкоштовно. Це при тому, що обласні очільники весь час скаржаться на нестачу коштів.

Повний текст статті можна прочитати:

http://bit.ly/1LAyKNG

У чому справа? голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона раніше хотіли віддати 8 спецдозволів на геологічне вивчення площ, в тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу скандальній фірмі "Голден Дерік" міністра Ставицького, а на останній сесії облради, на ці 8 площ претендувала вже фірма ТОВ "АНГРО Інвест", що зареєстрована в березні цього року.

Зі своїх джерел нам стало відомо, що фірма "Голден Дерік" заплатила Головку й Вороні, щоб на сесії не проголосували за передачу родовищ, а ТОВ "АНГРО Інвест", щоб проголосували. Після цього нам стає зрозуміло, чому це питання виносилося Головком і Вороною на голосування кілька разів. 

Звертаємо на ці факти увагу СБУ. Чому досі немає розслідування? Чи СБУ отримала вказівку не втручатися?

Газові родовища, які зараз голова Полтавської ОДА та голова Полтавської облради задарма роздають фейковим компаніям були розвідані ще за радянського союзу. Вартість розвідки нових родовищ складає сотні мільйонів гривень. "Свободівець" Ярослав Климович, який очолює НАК "Надра України" просить із бюджету 5 млрд. грн., прикриваючись проблемами розвідки нових родовищ. Чи використають за призначенням з проханої суми хоча б кілька мільйонів? Адже "Свобода" не вперше проводить махіназції з державними грошима. Місцевий "Свободівець" Юрій Бублик разом із братом, головою Ковалівської сільради, гарний тому приклад і підтвердження:

http://bit.ly/1jReikz

Загалом, ситуація вкрай жахлива. Не тільки на рівні депутатів та голів ОДА та облради Полтавської області. Коли прем'єр-міністр України Яценюк хоче продати "Нафтогаз України" за 300 мільйонів доларів, хоча мінімальна вартість українських нафтогазових родовищ складає 250 мільярдів доларів (!), а газотранспортна система складає ще понад 10 мільярдів. Власниками "Нафтогазу" за копійки стануть Ротшильди чи інші впливові клани, яким прислуговують Президент і прем'єр України. 

Уряд України, прем'єр-міністр Яценюк, Президент Порошенко та їхні ставленики на місцях свідомо хочуть позбавити українців тепла в оселях. Продавши за дарма "Нафтогаз", уряд уже не зможе контролювати вартість на енергоресурси, яка вже зараз завищена в кілька разів. А звідси - холодні батареї, холодна вода в крані або борги за комунальні послуги, за які людей, за ухваленим Верховною Радою законом, просто виселятимуть на двір. 

Про яку довіру до влади може йти мова? Який "БПП-Солідарність"? Який "Фронт змін"? Після цього стає зрозумілим, чому провладна партія заручається такими кандидатами як Матковський, Ворона. Стає зрозумілим, чому в Луганській області в депутати від "БПП" йде прибічник і спонсор сепаратистів.

Нам стає повністю зрозумілим, чому відвертого підкупу виборців Матковським і Мамаєм не помічає СБУ, вікна якої виходять прямо на місце злочину.

Влада свідомо економічно знищує свій народ. Але ж терпіння українців не вічне? І після затишку обов'язково настане буря...

Коментарі