•  

Деталі схеми за яку заарештували керманича ДСНС

2750
Деталі схеми за яку заарештували керманича ДСНС

Бочковського затримали під час засідання Кабміну Сьогодні під час засідання Кабміну за наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова затримали начальника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького. Причиною у МВС назвали розкрадання коштів в особливо великих розмірах під час закупівель пального за завищеними цінами.

"Якщо коротко, то пальне для роботи рятувальників ДСНС, у тому числі в зоні АТО, закупляли за завищеними цінами у приватних компаній "Югойл" та "Альянс". 15-20% від завищення сум за придбання пального за завищеними цінами як "відкати" перераховували на рахунки Бочковського і Стоєцького на Кіпрі та на острові Джерсі", - написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Антон Геращенко.

Оперативно-розшукові заходи працівники МВС проводили останні півроку. За цей час розкрили та задокументували в деталях усю вертикаль корупції на чолі з вищим керівництвом ДСНС.

"Генеральний прокурор України Віктор Шокін без коливань погодив питання притягнення до кримінальної відповідальності та затримання двох високопосадовців-корупціонерів", - уточнив Геращенко.

Першого заступника керівника ДСНС Стоєцького в наручниках виводять із засідання Кабміну Також стало відомо, що керівники обласних управлінь ДСНС щомісяця змушені були платити керівництву в Києві "данину".

"Глава МВС Арсен Аваков оголосив, що всі начальники обласних управлінь ДСНС щомісяця носили хабарі керівництву ДСНС. Наприклад, Вінницька область - 50 тисяч, Київська - 100 тисяч, Дніпропетровська - 150 тисяч", - наголосив Геращенко.

Сьогодні Бочковського, Стоєцького, а також усіх керівників обласних управлінь ДСНС Кабмін звільнив із посад. Бочковського та Стоєцького заарештували одразу ж в урядовій будівлі.

"Проти всіх, хто був задокументований під час давання та отримання неправомірної вигоди, будуть відкриті кримінальні провадження, а справи будуть передані до суду", - уточнив Геращенко.   

Коментарі