•  

ДФС відкрила провадження проти Центру протидії корупції

220

Київське головне управління Державної фіскальної служби відкрило кримінальне провадження проти керівників го «Центр протидії корупції». Повідомлення про це було опубліковано на сайті ЦПК з посиланням на відповідне розпорядження. 

«За результатами розгляду листа від 11.07.2017 повідомляємо, що 09.06.2017 СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві, за заявою третіх осіб про кримінальне правопорушення службовими особами ГО «Центр протидії корупції» внесено до ЄРДР кримінальне провадження за №32017000000000081» —повідомляється у документі що надійшов до ЦПК.

Представники ЦПК не бачать підстав для відкриття кримінального провадження. На їх думку, податківці таким чином намагаються тиснути на організацію та заблокувати її роботу.

«Це свідчить про те, що податківці зараз в активному пошуку компромату на нас і відкрили кримінальну справу авансом, а тепер будуть шукати, що б нам «пришити», отримувати доступ до наших документів, робити виїмки, обшуки та прослуховувати керівництво тощо»— висловилась адвокат та член правління ЦПК Олена Щербан.

Представники ЦПК вважають, що відкриття кримінального провадження напряму пов’язане з Павлом Пинзеником, котрий окрім погроз представникам організації обвинувачував центр у порушенні податкового законодавства.

Відділ моніторингу

Коментарі