•  

ДФС впровадить «електронний чек»

110

Державна фіскальна служба планує у пілотному режимі запровадити проект із впровадження електронного чеку. Про це заявив в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

«Ми у вересні будемо розпочинати пілотний проект, який запроваджує так званий електронний чек, систему повної електронізації системи оподаткування, що дасть можливість відслідковувати вантаж від його розмитнення у пункті пропуску на державному кордоні до кінцевого споживача. Це не дасть можливість певним ділкам маніпулювати на будь-яких корупційних проявах та схемах мінімізації з ПДВ», — зазначив він.

Згідно повідомлень ДФС, новий проект має привести до якісно нових перетворень у ланці "підприємець - споживач".

Нова модель дозволяє використовувати альтернативне технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі без застосування традиційних реєстраторів (РРО). Систему можна встановити на будь-який електронний пристрій.

Вона доступна, безкоштовна та може бути інтегрована з іншими системами Державної фіскальної служби і бухгалтерськими програмами. Має найвищий ступінь захисту і працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Крім того, застосування такої моделі на практиці позбавляє необхідності купувати традиційний касовий апарат, а відтак, друкувати паперові чеки, що також повинно позитивно вплинути на екологію.

Громадяни зможуть перевірити чек у відкритій частині електронного кабінету (електронного сервісу ДФС, розміщеного на офіційному веб-сайті контролюючого органу).

Посилання на джерело: https://www.epravda.com.ua/news/2018/08/29/640028/

Коментарі