•  

Дирекція «Полтавафарм» знизила знижки на ліки для військових

1870
Дирекція «Полтавафарм» знизила знижки на ліки для військових

Ветерани війни, учасники бойових дій на Сході України, воїни-інтернаціоналісти відтепер будуть купувати медпрепарати не з 15% знижки, а з націнкою у розмірі 5%. Про це повідомив Валерій Прядко, новопризначений в.о. директора ПОКП «Полтавафарм» на сайті Полтавської міської ради.

Така цінова політика незабаром пошириться на аптеку № 2 (м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3) та аптеку № 50 (м. Полтава, вул. Пушкіна, 16).

«У невідокремлених структурних підрозділах Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» - аптеці № 2 та аптеці № 50 з 5 квітня 2016 року вищевказаним категоріям населення при реалізації за готівку, відпуск всього асортименту лікарських засобів та виробів медичного призначення буде здійснюватись з націнкою 5% при дозволеній законодавством України націнці до 25% на лікарські засоби Національного переліку, рівень якої регулюється державою», - зазначив Валерій Прядко.

До слова, Валерія Прядка назначили на посаду в.о. директора ПОКП «Полтафарм» після незаконного звільнення В’ячеслава Білизного з цієї посади.

Зазначимо, за Білизного, попереднього в.о. директора підприємства, в усіх без винятку комунальних аптеках «Полтавафарм» система знижок успішно діяла тривалий час. У невідокремлених структурних підрозділах «Полтавафарму» - аптеці № 2 та аптеці № 50 знижки для окремих категорій населення складали 15%.

«Деякі аптеки, зокрема аптека №2 і №50 спеціалізуються на обслуговуванні бійців АТО, ветеранів війни, інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та передбачають окремі знижки для таких верств населення. Із 22 лютого були запроваджені додаткові пільги. За ними загальна знижка на лікарські засоби становила 15%», - В’ячеслав Білизний, в.о. директора КП «Полтавафарм».

Нагадаємо, до популізму навколо вже встановлених знижок у аптеках «Полтавафарму», окрім Прядка, вдавався Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради.

До слова, своїм розпорядженням саме Біленький всупереч Кодексу законів про працю України звільнив Білизного з посади в.о. директора «Полтавафарму» під час лікарняного на початку лютого цього року. Також голова Полтавської облради був ініціатором призначення Прядка на цю посаду. 

Коментарі