•  

Директор Департаменту ЖКГ області: Полтавщина готова до опалювального сезону на 84%

910
Директор Департаменту ЖКГ області: Полтавщина готова до опалювального сезону на 84%

Житловий фонд у частині теплопостачання, водопостачання та водовідведення Полтавщини на сьогодні готовий до опалювального сезону на 82-84%.

Про це повідомив директор департаменту ЖКГ Полтавської ОДА Олександр Тонков під час постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства

«Житловий фонд в частині теплопостачання, водопостачання та водовідведення на сьогодні готовий до роботи на 82-84%. Зазначений показник є плановим, отже область буде вчасно підготовлена до опалювального сезону. Стабільна робота всіх систем життєзабезпечення знаходиться під постійним контролем департаменту. З метою оперативного реагування при виникненні аварійних ситуацій функціонує цілодобова диспетчерська служба», – зазначив Тонков.

Він пояснив, що ліміти для підприємств теплопостачання області на природний газ на опалювальний період 2014-2015 років зменшено на 30%.

«Це зумовлює запровадження ряду організаційних, технічних і кризових заходів із економії газу. Поміж них – реконструкція котелень, скорочення опалювального сезону на місяць, часткове припинення подачі гарячої води, зниження нормативної температури внутрішнього повітря в опалювальний період на 2 градуси», – сказав Тонков.

Коментарі