•  

Дисертацію Світлани Нестулі «засекретили»

32380
Дисертацію Світлани Нестулі «засекретили»

6 вересня в Полтаві відбувся захист докторської дисертації заступника міського голови з питань розвитку гуманітарної сфери Світлани Нестулі.

Захист дисертації пройшов на засіданні спецради Д44.053.03 в ПНПУ. Тема дисертації – «Дидактичні засади формування лідерської компетентності майбутніх бакалаврів з менеджменту в освітньому середовищі університету».

Згідно з чинними нормами текст дисертації має оприлюднюватися в мережі Інтернет ще до захисту. Відповідний наказ міністра освіти був виданий ще влітку 2015 року.

«На офіційному веб-сайті вищого навчального закладу (наукової установи), спеціалізована вчена рада якого прийняла дисертацію (опубліковану монографію) до захисту, у розділі, в якому міститься інформація про роботу ради, розміщуються в режимі читання: примірник дисертації в електронному вигляді, крім дисертації, що містить державну таємницю або інформацію для службового користування, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати захисту дисертації (…); відгуки офіційних опонентів в електронному вигляді (…); автореферат дисертацій», – йдеться у наказі.

Тим не менше, станом на ранок 11 вересня дисертаційне дослідження Світлани Нестулі недоступне. Точніше, у рубриці дисертацій спецради Д44.053.03 міститься лише титульна сторінка дисертації.

Інші дисертації, що захищалися у рамках роботи спецради Д44.053.03, зокрема захищені цього року дисертації Вадима Пилипенка та Лідії Ходаковської, доступні у повному обсязі. 

Також не виникає жодних проблем при перегляді автореферату Світлани Нестулі та відгуків її офіційних опонентів.

Схоже

Затоплений садочок у Полтаві: батьки незадоволені пропозиціями відділу освіти (відео)

Мовне питання по-естонськи: президент розчарована бездіяльністю свого уряду в галузі ...

Педагог із полтавського вузу взяла участь у міжнародному семінарі в ...

У Полтавському педуніверситеті анонсували День відкритих дверей

Більше 3-х років у Полтаві не можуть побудувати школу боротьби ...

Коментарі