•  

Діти не винні, що їхні батьки — терористи

550
Діти не винні, що їхні батьки — терористи

З такою заявою на щорічному суспільно-політичному форумі у місті Порі (Фінляндська Республіка) виступила колишня голова держави Тар'я Галонен. На її думку, перебування фінляндських громадян у таборі Аль-Гауль для колишніх терористів "Ісламської Держави" (ІДІЛ) має бути вирішено урядом у короткі терміни.

Зазначимо, що впродовж 2015-2018 років кілька родин залишили Фінляндію і вирушили "на пошуки кращої долі" до Сирії. Переважно це — білі європейці, які хотіли воювали у лавах ІДІЛ "проти американських імперіалістів".

За час воєнної кампанії в Сирії та Іраку у вихідців з Фінляндії народилися 33 дітини (за підрахунками журналістів видання "YLE"), громадянство яких не визнає жодна країна світу крім фінляндського уряду. Наразі ці родини опинилися у таборі для інтернованих, а вирішення їхньої долі цілком взяла на себе влада у Гельсінкі.

Тар'я Галонен вважає, що першочерговим є повернення до Фінляндії саме дітей, права яких не дотримуються належним чином. Що ж до їхніх батьків, це питання експрезидент покладає на чинний уряд, однак підкреслює: «Терористами варто вважати тільки тих з них, хто добровільно взяв до рук зброю і вбивав людей».

Схоже

Наближені до уряду Туреччини підприємці викупили оборонний завод у Фінляндії

У Полтаві проведуть дитячий обласний конкурс образотворчого мистецтва

Кременчуцька міська рада придбає житло дітям пільгової категорії

У Полтаві провели благодійний ярмарок збору коштів для відділення передчасно ...

Хорольські кікбоксери — переможці міжнародного чемпіонату

Коментарі