•  

Диверсія. Герої диверсанти знищили російську ракету. Тепер робочим промиють мізки

5390
Диверсія. Герої диверсанти знищили російську ракету. Тепер робочим промиють мізки

Члени ворожої «держдуми Росії» вказали на диверсію щодо російської ракети «Протон», яка вранці в суботу не змогла вивести на орбіту мексиканський супутник зв'язку. У ракети російського ворога не спрацювали кермові двигуни третьої ступені. Думак Дегтярьов запропонував підключити до розслідування банду ФСБ. Він сказав:

«Кілька років всі пуски були успішними. Сьогодні ми бачимо поспіль дві аварії двох різних ракет напередодні реформи ракетно-космічної галузі. Президент (тобто недобитий майор КДБ Путін) вносить до ДД законопроект про створення держкорпорації «Роскосмос», і відразу падають дві абсолютно різні ракети.

Тут треба, в першу чергу, працювати органам держбезпеки і шукати причину або поза країною або всередині галузі, але саме з точки зору технічної диверсії. Так просто не буває », - заявив він.

Злочинець вказав, що для боротьби з диверсіями треба посилити ідеологічну роботу і невпинно промивати мізки працівників ракетно-космічної галузі:

«Кожен у галузі повинен розуміти, навіщо він крутить гайки, збирає ракети або управляє підприємством - щоб Росія була потужною державою, щоб становище навколо країни було спокійним, щоб ракети успішно виводили супутники і апарати в космос».

У суботу під час запуску ракети-носія «Протон-М» з мексиканським супутником MexSat-1 сталася аварійна ситуація. На 498-й секунді польоту була зафіксована нештатна робота двигунів третьої ступені ракети-носія, двигун аварійно вимкнувся.

«Міжвідомча аварійна комісія» розгляне причини нештатної ситуації і прийме відповідні рішення. За даними «Роскосмосу», третя ступень, розгінний блок «Протон-М» і супутник зв'язку практично повністю згоріли в атмосфері, падіння елементів не помічено.

Відділ моніторингу

Коментарі