•  

Для кого слідчий Савічев "віджимає" бізнес?

4180
Для кого слідчий Савічев "віджимає" бізнес?

В Україні майже два роки тому відбувся Майдан - Революція гідності, люди на якому стояли та гинули за зміни в державі та її владних структурах. Час минув. Президент Порошенко, який прийшов на хвилі піднесення, досі не покарав убивць, які розстрілювали активістів і героїв тих подій. Що змінилося? 

Беззаконня в лавах УМВС України як було, так і є. 

Слідчий Савічев, який уже погрожував фізичною розправою головному редакторові "Останнього Бастіону" Геннадію Сікалову, безнаказано продовжує чинити свавілля. Савічев вимагає скасування рішень Полтавської міської ради стосовно будівництва кафе-пекарні за адресою м. Полтава, вул. Жовтнева, 5 А, що належить сім'ї лідера ГО "Останній Бастіон". 

На нашому сайті в статті "Археологічна сенсація на Жовтневій" Геннадій Сікалов виставив на огляд читачам повний пакет документів, які дозволяють будівництво й аргументував неправомірність дій слідчого Савічева:


За яким правом Савічев може тиснути на Полтавську міську раду, порушуючи цим усі норми чинного законодавства?

Лист слідчого Савічева 

Чи за беззаконня слідчих органів та УМВС стояв Майдан? Ми бачимо на власні очі, що кадрова чистка пройшла повз ці структури. Злочинці залишилися на місцях. Слідчий Савічев продовжує незаконні дії, мета яких - "віджати" будівництво кафе-пекарні в історичному центрі міста.

Схожі дії робила команда Андрія "Запальнички" Матковського, варто лише згадати, як вони спалили кондитерський маназин "Полтавський коровай". 

То в чиїх інтересах незаконно діє слідчий Савічев, віджимаючи будівництво?

Коментарі