•  

Для працівників УБНОНу розробляються пам’ятні медалі

6270
Для працівників УБНОНу розробляються пам’ятні медалі


До рук редакції «Останнього Бастіону» потрапив макет медалі, яку незабаром отримають працівники УБНОН УМВС України в Полтавській області від Полтавської спілки наркоманів.

Наслідуючи приклад Олександра Ковжоги (>>Ковжога побратався з МВС, нагородивши міліцію за відсутність успіхів в боротьбі з корупцією і оргзлочинністю<<), наркомани міста Полтави вирішили не стояти осторонь і привітати працівників УБНОНу пам’ятними нагородами за посильний вклад у боротьбу з наркомафією.

Перш за все подібний поклик пов'язаний з тим, що за 3 місяці після того, як «Останній Бастіон» оприлюднив список з шести найбільш відомих в місті наркопритонів (>>Чи став новий начальник УБНОНу наступником попередника: 6 наркоточок Полтави, які міліціонер не бачить<<), жоден з них так і не був закритий.

Окремим позитивним моментом, відзначається й тиск, який того разу спричинило УМВС області на редакцію видання, з метою прибрати незручний матеріал зі шпальт інформагенції.

«Приємно знати, що тісний тандем, який вже існує не один рік між нами з Вами, нікуди не дівся і продовжує приносити свої дивіденди кожній зі сторін. Дякуємо за вашу підтримку і розуміння у часи, коли Полтавщиною лютує «Правий сектор» (>>В Полтаві Правий сектор прикрив наркоточку<< - ред.), який заважає нам працювати ще краще. Успіхів у нашій з вами нелегкій справі», - йдеться у попередньому тексті поздоровленні, що знаходився разом з ескізом медалі.

Коментарі