•  

Для вступу на 82 спеціальності в Україні необхідно скласти ЗНО з математики

440
Для вступу на 82 спеціальності в Україні необхідно скласти ЗНО з математики

У 2018 році кожен абітурієнт має скласти ЗНО з української мови, аби навчатись у ВНЗ, з них 82 спеціальності потребують результати ЗНО з математики, – повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як кажуть спеціалісти центру, першочерговим предметом для вступу має бути українська мова, адже вона є обов’язковою умовою будь-де, проте другою обов’язковою для 82 спеціальностей дисципліною стала математика. Це значно більше, ніж у минулому році. Під час вступної кампанії 2017 року виявили найнижчий показник здачі ЗНО з математики – 47% від загальної кількості абітурієнтів, з часу впровадження цього предмету як вступного у 2008 році.

За дослідженнями громадської мережі «Опора», наступними за популярністю предметами для вступу у 2018 році стали біологія та історія України, що є обов’язковими для 27 та 26 спеціальностей у ВНЗ України, а от третє місце у рейтингу найбільших популярних предметів ЗНО для вступу зайняла іноземна мова, яка є обов’язковою для 7 спеціальностей, серед яких філологія, туризм, готельно-ресторанна справа, міжнародні відносини, міжнародні економічні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (середня освіта), – повідомляє «Опора».

Нагадаємо, що даний попит формується запитом МОН і відповідає кількості поданих для реєстрації заяв на проходження ЗНО.

Відділ моніторингу

Коментарі